Jednostranný skládací paravan - vertikální zahrada

Jednostranný skládací paravan - vertikální zahrada

Jde o rozebíratelné provedení vertikální zahrady, které lze po rozebrání přestěhovat z místa na místo a opět složit. Panely vertikální zahrady jsou zavěšeny na samonosné nerezové konstrukci. Lze je snadno sundat bez toho, aby se rostliny zničily. Tato vertikální zahrada je jednostranná. Osázená je nenáročnými pokojovými rostlinami v množství 25 ks rostlin na 1 m2. Možnost dokoupení autonomního osvětlení svislými lištami LED svítidel, které efektivně využívají příkon elektrické energie pro světelný výkon a následně pro fotosyntézu rostlin aniž by pohledově rušily nebo pálily.

Možnost dokoupení setu ovládání závlahy a kontroly hladiny vody, koncentrace živin, intenzity světla a teploty přes hifi rozhraní nebo sim kartu.

Jednostranný rozebíratelný paravan - vertikální zahrada:

Název: Śířka mm Výška mm Hloubka mm
JSP-VZ L0H1 870 1800 420
JSP-VZ L0H1 870 2300 420
JSP-VZ L1H1 1070 1800 420
JSP-VZ L1H2 1070 2300 420
JSP-VZ L2H1 1270 1800 420
JSP-VZ L2H2 1270 2300 420
JSP -VZ L3H1 1470 1800 420
JSP-VZ L3H2 1470 2300 420

Více:

Zadní strana nemá pohledové krytí, může však sloužit na uchycení lehkých plošných tapet, bannerů, nástěnek a podobně. Je stabilní u zdi i v prostoru, dá se použít k členění interiérových prostor. Pro použití ve volném exteriéru je nutné kotvení do pevných statických bodů. Pro použití na balkonech, terasách nebo atriích kotvení doporučujeme také.

Specifikace:

  1. Nosný rošt je svařený z nerezových profilů a samonosný. Nástavec pro výšku H2 je zasouvací do jeklu spodní konstrukce. Při venkovní instalaci je nutné další kotvení respektive zavětrování do pevných statických bodů.
  2. Nádoba- zásobník na vodu s víkem je v provedení vložka -svařovaný typ z 8 mm polypropylénové desky. Zásobník má pohledové krytí z 1 mm plechu z kartáčované nerezi. Zásobník je dimenzovaný tak, že při nepřítomnosti obsluhy vydrží jeho kapacita 30 dnů.
  3. Panel s vegetačním pláštěm má základní hydroizolační desku z polypropylénu 8 mm. Souvrství geotextílií – technická a pohledová – tvoří nosný systém pro substrát a kotvení rostlin. Rostliny jsou vysazeny v množství 25 ks/m2. Jejich skladba je daná typově v rámci doporučeného sortimentu. Lze požadovat konkrétní vzhled v rámci objednávky. Rozměr L0 – 870 mm paravanu JSP–VZ L0H1 je stanoven dle typového rozměru balkonů a loggií sídlišť z konce minulého století. Dodáváme ho i bez rostlin s přiloženým substrátem a návodem na výsadbu. Toto provedení je vázáno na závlahový systém řízený půdním čidlem vlhkosti v třísezónní verzi. Je schopen operativně reagovat na změny počasí v exteriéru a tím zajistit vhodné pěstitelské prostředí. Tato verze se tedy hodí na pěstování bylinek a jiných rostlin na balkonech terasách a v atriích.
  4. Závlahový systém v standardním provedení je jednoduchý. Tvoří ho čerpadlo, filtr, rozvody kokovací hadice, ventily u odpojitelných součástí a řídící jednotka – spínací hodiny do zásuvky 230W. Toto základní provedení je možné doplnit řídící jednotkou která reaguje na hodnoty naměřené čidlem vlhkosti substrátu. Takové řešení nabízíme i v provedení na dobíjecí baterii. Další varianty a možnosti zapojení závlahového systému jsou možné jako dodávka na klíč na základě poptávky. Nejsou určeny k běžnému prodeji.
  5. Kryty boků jsou z kartáčované 1 mm nerezi v příslušné délce.